.bringMore to niesieciowa agencja full service z 13-letnim doświadczeniem. Zgrany, 30-osobowy zespół zrealizował setki projektów, głównie dla sektora publicznego i retail. Klienci doceniają nasze kompetencje i od 3 lat plasują nas w czołówce rankingu najlepszych agencji reklamowych prowadzonego przez Millward-Brown dla Media & Marketing Polska.

Zobacz portfolio
zobacz wiecej


Ranking Millward Brown dla Media&Marketing Polska

Zostaliśmy trzykrotnie wyróżnieni w raporcie przygotowanym przez Millward Brown dla Media & Marketing Polska, zajmując czołowe miejsce wśród agencji niesieciowych. Najwyższe noty uzyskaliśmy za skuteczność działań reklamowych, przestrzeganie zasad etyki zawodowej, zrozumienie nowych mediów oraz współpracę z klientem. Wysoko oceniono również nasze „usługi 360 stopni” i „skuteczność kampanii reklamowych.” Miejsce na podium (spośród 43 agencji) zawdzięczamy naszym klientom, których opinie były podstawą opracowania.

Serdecznie Wam dziękujemy!

Kampania Społeczna Roku i Złote Spinacze

Ogólnopolska kampania edukacyjna „TworzyMY atmosferę” którą zrealizowaliśmy razem z agencją Profile dla Ministerstwa Środowiska zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie na kampanię społeczną roku organizowanym przez portal kampaniespoleczne.pl, a także Brązowy Spinacz za działania PR.

Kryształy PR

Kampania promująca Województwo Śląskie w kraju i zagranicą otrzymała prestiżową nagrodę – Kryształ PR. Wyróżnienie dostaliśmy także za branding klastra multimedialnego HUB CLUB. Przyznawana corocznie nagroda ma na celu promowanie najbardziej wartościowych inicjatyw jednostek samorządów terytorialnych i organów administracji państwowej, jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

“… są rzeczy, które warto, i są rzeczy, które się opłaca,
ale nie zawsze to, co warto, się opłaca, i nie zawsze to, co się opłaca, warto”

(prof. W. Bartoszewski)

 

Działanie na rzecz otoczenia to dla jednych element strategii biznesowej, a dla innych etyczny obowiązek. Dla nas to po prostu sprawa osobista i, w gruncie rzeczy, zwyczajna. Radość z wykorzystania swoich umiejętności, talentu i wiedzy na rzecz czegoś, co jest ważne. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 15 lat tworzy dom dla dzieci ulicy. Ciepło, ratunek w życiowych katastrofach i emocjonalne wsparcie znajduje w nim rocznie około 500 dzieci w różnym wieku.

Nasza współpraca z Domem Aniołów Stróżów zaczęła się 5 lat temu. Przygotowujemy materiały promocyjne i oprawę graficzną organizowanych przez dom akcji. Takie inicjatywy muszą docierać ze swym przesłaniem do otoczenia. Jeśli to przesłanie jest prezentowane na poziomie, na jaki mogą pozwolić sobie zazwyczaj tylko duże firmy, ma to istotną wartość. Cieszymy się, że możemy tworzyć razem z „Aniołami”, choć pewnie nie dajemy tyle, ile im potrzeba. Zmienianie świata na lepszy to kawał ciężkiej roboty, więc przynajmniej wspieramy ich całym sercem.

Jeżeli chcesz wesprzeć Dom Aniołów Stróżów np. przekazując 1% podatku, wejdź na stronę www.anioly24.pl, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.


management

Włodzimierz Rajczyk
managing director

office

Daria Dobrychłop
office manager

accounts

Marta Czajkowska-Raj
senior account manager
Lucyna Popiel
senior account manager
Magdalena Kruk
account executive
Katarzyna Katana
account executive
Karolina Studzińska
account executive
Aleksander Kubica
junior account executive

hr

Joanna Tokar
hr partner

digital marketing

Michał Bonk
digital marketing executive

public procurement

Krzysztof Pasek
public procurement manager

production

Joanna Zawistowska
production director
Dominik Watoła
production assistant

creative

Barbara Pczycka
creative director
Emilia Korytnicka
senior copywriter
Szymon Bachowski
copywriter

design&dtp

Agnieszka Szostak
art director
Anna Sraga
senior graphic designer
Justyna Trzaska
graphic designer
Marta Paczuła
junior graphic designer
Grzegorz Szędzioł
graphic designer
Tomasz Zawistowski
dtp specialist

Uważasz, że powinieneś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij CV (i portfolio – dot. design/creative) na praca@bringmore.pl.


Aktualne oferty pracy:

Account Executive

24 sierpnia 2018

Graphic Designer

24 sierpnia 2018

do góry