.bringMore advertising

41-506 Chorzów
ul. Armii Krajowej 9A

tel. +48 32 349 80 50
fax +48 32 247 36 30

agencja@bringmore.pl

Dane do faktury

.bringMore advertising Włodzimierz Rajczyk
ul. Armii Krajowej 9A
41-506 Chorzów

NIP: 627 174 75 01

Włodzimierz Rajczyk
managing director

w.rajczyk@bringmore.pl
tel. +48 32 349 81 56

Daria Dobrychłop
office manager

d.dobrychlop@bringmore.pl
tel. +48 516 056 350

Krzysztof Pasek
public procurement manager

k.pasek@bringmore.pl
tel. +48 512 914 991

Marta Czajkowska-Raj
senior account manager

m.raj@bringmore.pl
tel. +48 501 161 668

Lucyna Popiel
senior account manager

l.popiel@bringmore.pl
tel. +48 512 016 659

Anna Domagała
account manager

a.domagala@bringmore.pl
tel. +48 517 854 286

Michał Bonk
digital marketing executive

m.bonk@bringmore.pl
tel. +48 534 103 758

Barbara Pczycka
creative director

b.pczycka@bringmore.pl
tel. +48 501 255 890

Joanna Zawistowska
production director

j.zawistowska@bringmore.pl
tel. +48 512 280 809

Barbara Józefiok
production executive

b.jozefiok@bringmore.pl
tel. +48 503 127 864

Joanna Tokar
HR partner

j.tokar@bringmore.pl
tel. +48 503 127 864

do góry